Teenused

Disainimine ja võimalused:
Meie ettevõte tegeleb metallkonstruktsioonide valmistamise, töötlemise ja paigaldamisega.
Teenuste spekter metallitoodete tootmises on väga kõrge.

SMG OÜ projekteerib ja paigaldab:
Varikatused, rambid puuetega inimestele, liugväravad automaatikaga, trepid, trepi- ja rõdupiirded.

Tehtud tööd

Rahvusvaheline kogemus

Toodete valmistamiseks kasutame nii musta kui ka värvilist metalli. Trepi- ja rõdupiirded, ning ka sepistatud mööbel, kus kasutame puidust ja klaasist komponente, valime oma partnerite parima kvaliteediga materjale. Meil on kogemused Eestis, Skandinaavias ja teistel välismaa riikides.

Võite saata meile valmis projekt või enda ettekujutus, mida me viime ellu. Meie toodete tellimisel – SMG OÜ disainer on alati valmis aitama Teile teha projekti või eskiisi ja see on täiesti tasuta! Värvimata (musta) metallide värvimiseks võite kasutada erinevaid värve.

Projekteerimine 2D/3D

Dokumentatsiooni valmistamine toimub tellija jooniste või näidiste alusel. Konstruktor teeb eset mahus, arvestab seadme tehnilised võimalused ja rakised.
Toodete projekteerimisel on kasutuses kaasaegsed vahendid ja programmid.

CNC Plasma lõikamine

Metalli plasmilõikamine tähendab kaasaegsete seadmete kasutamist, mis annab võimalust osutada metallplasma lõikamise teenust suure võimsusega, hoolimata selle keerukusest.
Meie masinatel on kaasaegne elektrooniline juhtimissüsteem, mis aitab kaasa kiirel metalllõikamisel ja lõikamise täpsus on maksimaalselt kõrge.

Terase maksimaalne paksus 20mm

Suurus 1500x3000mm

Lehtmetalli painutamine

Tehnoloogia võimaldab kujundada toote lehest vajaliku suuruse ja kujuga. Painutades on lihtsam anda materialile soovitud kuju. Antud meetodit on lihtsam teostada ja see on odavam alternatiiv keevitamisele. Tehnoloogia valik sõltub kasutatud materjalist ja tootele esitatavatest nõuetest.

Terase maksimaalne paksus 5 mm

Mõõdud 2000 mm

Saagimine

Meie ettevõte teostab torude või metallprofiilide lõikamist tänapäevastel lehtsaakide mudelitel. Need seadmed võimaldavad töötada mis tahes tüüpi metalltoodetega (ristlõige mitte üle 260×260 mm) ja saavad pakkuda kvaliteetseid lõikeid ilma krassideta. Vajadusel tagavad kasutatavad masinad, toorikute nurgasaagimise võimalust kuni 60 ° nurga all

 

Pressimine

Pressi abil teostatakse lõiked, ümardamine, sooned, süvistid, viimistletud perforeeringud, rulood ja muud elemendid.

Maksimaalne rõhk on 200 tonni.

Torude valtsimine

Painutamine on paljudes tööstusharudes laialt nõutud. Metalltorude painutamine on laialt levinud masinaehituses, autotööstuses, ehituskonstruktsioonides, mööblis ja paljudes muudes valdkondades.

Võimalik on järgmiste torude painutamine:

Läbimõõt: 16mm, 20mm, 30mm, 38mm, 42,4mm

 

Keevitamine

Keevitustöid kasutatakse juhul, kui on vaja saada kahe metallkonstruktsiooni tugev ja lahutamatu ühendus üksteisega. Sageli kasutatakse erinevate konstruktsioonide sektsioonide metalltorude ühendamiseks ühtseks üksuseks ka metallkonstruktsioonide keevitusteenuseid.

Meie ettevõte pakub järgmisi keevitustööde liike:

Roostevabast terasest keevitamine (Tig)

Alumiiniumkeevitus (Tig)

Musta raua keevitamine (Mig-mag, MMA)

Puurimine

Metallpuur – materjalide töötlemine tükeldamise teel, mille käigus spetsiaalse pöörleva lõikeriista (puuriga) abil saadakse erineva läbimõõdu ja sügavusega augud või erineva sektsiooni ja sügavusega mitmetahulised augud.

Aukude maksimaalne läbimõõt on 30mm.

Töödeldud metalli maksimaalne paksus on 30 mm.

Treimine ja freesimine

Metallist treimise abil viime läbi mitmesuguse konfiguratsiooniga pukside, rihmarataste, rõngaste, haakeseadiste, hammasrataste ja mittestandardsete toodete väikeseid, keskmise suurusega ja suuremahulisi tooteid.

Sepistatud elementide masstootmine

Sepistamine on tõeline kunst, mis muudab külma ja jämeda metalli kauniteks ja elegantseteks toodeteks. Elegantsed võltsitud sise- ja välisesemed on olnud sajandeid pidevalt klassikaks.